HONTON – moja wizja ezoteryki

Reiki, tarot, uzdrawianie

 

Moc Słowa Wypowiedzianego

 

     Jestem zdania, że zawód wróżbity, terapeuty, uzdrowiciela niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, dlatego też staram się najlepiej jak potrafię, czyli na ile pozwala mi moje doświadczenie w pracy ezoteryka, życiowe oraz potencjał duchowy pomagać Tobie współtowarzyszu podróży zwanej życiem. Czasami mogę podpowiedzieć bądź podprowadzić Cię kawałek po Drodze na tyle na ile mi Pozwolisz.

     Słowo mówione i pisane ma olbrzymią moc sprawczą i choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy to właśnie te słowa, zdania wypowiedziane przez odpowiednią osobę w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób potrafią Odmienić nasze życie dużo szybciej i prościej niż człowiek mógłby sam to sobie wyobrazić. Ten sam mechanizm działa oczywiście w dwie strony, tj. ma swój zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ, i dlatego tak bardzo staram się uważać na swoje słowa, które kieruję do drugiego człowieka. Są zwykłe-niezwykłe zdania, przekazy słowne, które potrafią czynić cuda w świadomości i aurze człowieka, rozświetlić go tak, że raptem zdaje się jakby narodził się na nowo, obejrzał siebie w innej szacie, z innej perspektywy. Zdarzają się przypadki, że jedno spotkanie z osobą, która z serca potrafi coś powiedzieć o nas, dla nas, zmienia bieg życia i tzw. przeznaczenie. Nie wierzę w ślepy los, czy nieuniknione zrządzenia. Wszystko ma swój cel, przyczynę i skutek, ale także i przede wszystkim istnieje Opatrzność, co oznacza, że zawsze jest szansa na lepszy los. Każdy ma dwie ręce, którymi buduje swój Dom tu na Ziemi, w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zaczyna wierzyć, że ma wpływ na to jak, gdzie i z kim będzie budować ten Dom. Stąd coraz więcej ludzi staje się klientami różnych jasnowidzów, uzdrowicieli czy po prostu ezoteryków, przychodzą do nas po dobre słowo, podświadomie czując, że osoba do której idą może rozpalić w nich płomień, wzniecić iskrę tak bardzo potrzebną by uwierzyć w siebie czy swój lepszy los. Oczywiście ważne jest tu wzajemne zaufanie, uczciwość i intencja, ale to przynajmniej dla mnie wydaje się naturalne, trudno przecież otrzymać wsparcie energetyczne gdy sam na jakimś poziomie blokujesz dostęp do siebie. Dlatego też zamiast sprawdzać wróżbitów czasem warto zaufać im jak ludziom niosącym świecę by zapalić światło w ciemnym pokoju. Jeśli zaś to co słyszymy budzi w nas wewnętrzny sprzeciw, przecież zawsze mamy wolną wolę by powiedzieć sobie – nie, to nie jest rzeczywistość jaką dla siebie wybieram i po prostu pójść w inną stronę. W większości przypadków jednak osoba szukająca pomocy i kierująca się szczerymi motywami trafia na godnego siebie „doradcę”. Nigdy nie wiadomo pod jaką postacią ta rada przyjdzie, ale na pewno się zjawi.

    Podsumowując, uważajmy na nasze słowa, bo mają ogromną moc sprawczą i potrafią czynić cuda w naszej aurze ale także brzydko pokręcić nasze  ścieżki i wydłużyć drogę do Domu.

     Mam głęboką nadzieję, że jeśli właśnie Ty skierujesz do mnie swoje kroki i zaszczycisz swoim zaufaniem, to będę potrafiła rozświetlić i Twoją aurę dobrym słowem, bądź wskazać prostszą drogę do wymarzonego Domu.

Pozdrawiam Cię serdecznie – Magdalena Janczewska

 

Brak komentarzy to “Moc Słowa Wypowiedzianego”

Komentarze zostały wyłączone.

Leave a Reply