HONTON – moja wizja ezoteryki

Reiki, tarot, uzdrawianie

 

Cennik

Serdecznie zapraszam do zamawiania wróżb z rozkładów Tarota poprzez e-mail._6159502

Aby zamówić rozkład Tarota przez Internet, należy wysłać pytanie, pytania na adres e-mail:magda@honton.pl Z reguły w ciągu 2-3 dni odpowiadam na nurtujące Państwa zagadnienia. W treści e-maila proszę podać swoje imię, datę urodzenia oraz opisać zagadnienie, na które pragną Państwo uzyskać odpowiedź.

  • Odpowiedź pisemna (e-mail) z rozkładu kart tarota:
    Każde 1 pytanie to 60zł,

Proszę nie traktować 3 pytań dotyczących jednego zagadnienia jako jednego pytania (np. jeśli pytamy o losy trojga naszych dzieci to traktuję to jako 3 pytania – nie da się tego zobaczyć w jednej analizie rozkładu kart, to trzy różne osoby).

Po otrzymaniu pytań, przesyłam w mailu zwrotnym numer konta oraz ostateczną cenę wróżby-w zależności od ilości pytań, które Państwo chcą zadać. W ciągu 3 dni od otrzymania wpłaty przesyłam analizę rozkładów Tarota.

Osobiste spotkanie ze mną czyli indywidualny rozkład kart tarota trwa około 1h-1,5h (koszt to 150zł). Przyjmuję z reguły sprawdzonych tzw. starych klientów lub z polecenia od kogoś kto był już u mnie wcześniej. Aby spotkać się ze mną osobiście proszę dzwonić pod nr tel. 888-266-882  (najlepiej pytać o spotkanie poprzez smsa- nie zawsze mam możliwość odebrać telefon) bądź pisać na mój e-mail: magda@honton.pl.

W temacie wróżenia kilka słów ode mnie:

Im bardziej zechcą się państwo otworzyć się na mnie, tym dokładniejsza jest odpowiedź, ogólne pytania to ogólna odpowiedź, wbrew pozorom nie jest tak, że im więcej ukrywam przed wróżką tym lepiej dla mnie…przecież to państwu powinno zależeć na otrzymaniu wskazówek, pomocy, precyzyjnej dokładnej odpowiedzi. Szukanie o co ktoś chciał zapytać w rozkładzie albo co miał na myśli lub po co do mnie przyszedł jest żmudne i pozbawione sensu…dlatego proszę o pytania konkretne, bądź opis sytuacji, która państwa dręczy, nurtuje- po to by lepiej pojąć z czym mam do czynienia, lepiej poczuć was energetycznie i znaleźć optymalne opcje. Brak zaufania do osoby, która kładzie karty (niechęć do podania imienia, daty urodzenia czy w ogóle zadania normalnie, czytelnie pytania) skutkuje słabym wynikiem czytania- jeżeli blokujecie dostęp do siebie to po co w ogóle prosić o pomoc. Pytania w stylu: jestem na rozdrożu proszę o pomoc rzucone luźno na zasadzie a może zechce się jej popatrzeć, są dla mnie marnowaniem czasu i energii- albo obu stronom zależy na odnalezieniu rozwiązania albo szkoda zaczynać….to takie małe wyjaśnienie- po ostatnim napływie maili z pytaniami z ciekawości, albo powstałych na zasadzie- może coś wymyśli za mnie ale ja się w to nie angażuję… Ja szanuję państwa pytania i staram się rzetelnie i uczciwie podchodzić do swojej pracy, o to samo proszę w zamian.
Dziękuję za powierzone mi zaufanie,

Magdalena