HONTON – moja wizja ezoteryki

Reiki, tarot, uzdrawianie

 

OFERTA

 legacy_k1

Karty to stara metoda podglądania przyszłości. Tarot jest wspaniałym narzędziem pracy, dzięki któremu możemy odsłonić opcje jakie daje nam los w drodze do naszego przeznaczenia. Jestem zwolenniczką filozofii, że sami decydujemy o swoim życiu i bierzemy za nie odpowiedzialność. Los zmienia się w zależności od przemian jakie zachodzą w nas samych i wyborów jakie jesteśmy skłonni podjąć. Czasem to co wydaje się nieuniknione można zmienić przy szczerej chęci i zaangażowaniu człowieka i stworzyć nowe przeznaczenie. Tarot może być właśnie taką mapą, na której odnajdujemy ścieżki naszego przeznaczenia i wybieramy te, która są dla nas najlepsze na dany czas.Wróżbita czy tarocista nie podejmie decyzji za człowieka, może jedynie wskazać mu przeszkody na jego drodze i podpowiedzieć jak je ominąć, odnaleźć możliwości, których człowiek nie dojrzał a które mogłyby korzystnie wpłynąć na jego losy. Czasem wystarczy spojrzeć na problem z innej perspektywy, żeby otworzyć drzwi do zmiany. Takiej właśnie perspektywy dostarcza nam bogaty świat symboli tarota. Tu wszystko może się zdarzyć, a przeszkody to tylko dowód na to, że można je ominąć.

 

 

Istnieje  możliwość zamówienia wróżby przez Internet, wysyłając zapytanie na adres e-mail: magda@honton.pl, w ciągu 3 dni uzyskasz odpowiedź na interesujące cię zagadnienie.

Koszt wróżby zależy od ilości pytań (patrz Cennik), płatny przelewem na konto z góry, po otrzymaniu opłaty realizuję zamówienie. W treści e-maila podaj swoje imię i datę urodzenia oraz opisz zagadnienie, które cię nurtuje. Jeśli przyjmę zamówienie na wróżbę o czym poinformuję w mailu zwrotnym (po przeczytaniu pytań) to na podane przeze mnie konto należy wykonać przelew .