HONTON – moja wizja ezoteryki

Reiki, tarot, uzdrawianie

 

Praca z czakrami i warstwami aurycznymi

         czakry

Wahadło jest jednym z narzędzi, które możemy wykorzystać przy uzdrawianiu. Jest ono szczególnie pomocne w bioterapii na odległość. Praca wahadłem to skuteczna i bezpieczna metoda oczyszczania ciał aurycznych oraz centr energetycznych usprawniających przepływ energii w ciele. Pomaga sporządzić dokładny szkic energetyczny danej osoby i wykryć nieprawidłowości w funkcjonowaniu głównych wirów energetycznych na różnych płaszczyznach. Praca z wahadłem nad energetycznym modelem człowieka umożliwia dokładne zlokalizowanie zakłóceń oraz usunięcie blokad, przez co udrażnia się automatycznie przepływ energii w ciele. W zależności od tego gdzie znajduje się zakłócenie i na jakiej płaszczyźnie naszego ciała aurycznego, można wyciągnąć wnioski dotyczące przyczyn powstawania problemu w ciele. Bioterapeuta pracujący wahadłem szybko i sprawnie potrafi usunąć przyczynę energetyczną choroby i zrównoważyć biopole człowieka. Po zabiegu aura zwykle rozjaśnia się, człowieka czuje wyraźną ulgę i lekkość, a system energetyczny samoistnie jest wstanie zwalczyć objawy choroby. Bioterapia wahadłem jest równie skuteczna przy bezpośredniej obecności osoby zainteresowanej jak i na odległość. Skutek po przeprowadzonym zabiegu jest niemal natychmiastowy, najłatwiej i najszybciej można odczuć poprawę nastroju, samopoczucia psychicznego oraz nastawienia do życia.

Czakroterapia wahadłem jest jedną z najbardziej całościowych i komplementarnych terapii usprawniających funkcjonowanie systemu energetycznego człowieka, a co za tym idzie wpływających na poprawę ogólnie pojętego zdrowia. Dzięki oczyszczeniu, a następnie poprawieniu pracy głównych centrów energetycznych w ciele aurycznym, można szybko i bezpiecznie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu, jak również uzdrowić niekorzystne relacje czy sytuacje z życia danej osoby.

Oczyszczanie energetyczne to również uzdrawianie relacji, emocji, to naprawianie tzw. siatki zdarzeń w naszym życiu. Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie widzisz z niej wyjścia, czujesz przygnębienie, złość, bezsilność, albo nie potrafisz ruszyć z miejsca,  czujesz że utknąłeś, a wszystko jakby sprzysięgło się przeciw tobie, to współpraca z odpowiednim uzdrowicielem, bioterapeutą może pomóc ci naprawić i wyprostować pogmatwane ścieżki i koleje losu, a także przywrócić upragniony spokój i równowagę ducha. Praca z człowiekiem jest jak nastrajanie instrumentu, by znów mógł wydawać czyste, właściwe sobie dźwięki. Wymaga ona wzajemnego zaufania, szacunku i choć odrobiny serdeczności na początek by zacząć… W każdym człowieku można znaleźć coś co się da lubić i nie lubić, ja wolę szukać tego pierwszego.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich poszukujących dla siebie właściwej na teraz

drogi do Domu,

Magdalena Janczewska