HONTON – moja wizja ezoteryki

Reiki, tarot, uzdrawianie

 

Bioterapia na odległość

     czakry2Bioterapia na odległość, czyli jak sama nazwa wskazuje oczyszczanie i przekazywanie uzdrawiającej energii bez fizycznej obecności osoby przyjmującej. Nie różni się niczym od zabiegu przeprowadzanego w gabinecie, efekt jest ten sam. Jednak często ludzie nie chcą uwierzyć, gdy dosłownie nie poczują dotyku na własnym ciele, stąd zabiegi w “cztery oczy” cieszą się większą popularnością. Po zabiegu na odległość zdarza się że uzdrowiony człowiek nie wiąże pomyślnych następstw w swoim życiu z przeprowadzonym zabiegiem gdyż go nie odczuł w formie fizycznego dotyku. Jednak nie umniejsza to działania reiki w żaden sposób. Zarówno reiki, praca z wahadłem czy inna forma bioterapii, jest efektywna gdy przeprowadzana bez fizycznej obecności człowieka. Bioterapeuta może równie skutecznie wykonać zabieg na fantomowej strukturze człowieka oczyścić i usprawnić przepływ energii bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Terapia na odległość jest często wykorzystywana przez bioterapeutów jako metoda dopełniająca całość serii zabiegowej przeprowadzanej przez terapeutę.

       Energia nie zna barier czasowych ani przestrzennych, dociera dokładnie tam gdzie powinna, czasem wykonanie zabiegu na odległość jest wygodniejsze z różnych względów (np. pobyt w szpitalu). Innymi słowy reiki na odległość to standardowy zabieg, jedni wolą po prostu osobiste spotkania inni czują się bardziej komfortowo gdy są w zaciszu własnego domu.

Reiki i ustawienia czakr  – 200 zł za trzy zabiegi w ciągu 2 dni

Terapia Reiki – zabieg na odległość trwa ok. 1 godziny, połączony z ustawieniem czakr wahadłem na mojej makietce ze schematem budowy energetycznej człowieka. Całościowo praca z energią człowieka obejmuje 2 dni. Pierwszego dnia wykonuję terapię reiki oraz ogólne oczyszczanie energetyczne z ustawieniem czakr wahadłem. Drugiego dnia ponawiam zabieg Reiki na odległość. Całościowy koszt pracy energetycznej z dana osobą tj. 2 zabiegi reiki plus oczyszczanie wahadłem – to 200 zł.

Zabiegi wykonuję w ustalonym wcześniej z klientem terminie, z reguły po otrzymaniu wpłaty na konto. Nie opisuję stanu energetycznego człowieka po skończonej pracy, z reguły wysyłam tylko krótką informację o zakończeniu procesu i ew. uwagi… Z ciekawością natomiast zawsze czekam na Państwa odpowiedzi i refleksje po zabiegu :).

W sprawie zamówienia terapii Reiki połączonej z ustawieniem czakr wahadłem proszę pisać na mój adres e-mail:   magda@honton.pl

W mailu proszę umieścić imię oraz datę urodzenia, ewentualnie opisać z czym macie Państwo problem…